سطح – هموار ستاره همراه لالیگا بازیکن

سطح – هموار: ستاره همراه لالیگا بازیکن بازیکنان قهرمانان بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی میانگین قیمت گوشت گوسفند 32 هزار تومان ، کم کردن تعرفه واردات گوشت گوساله

معاون بازرگانی وزارت صنعت گفت: به منظور تعدیل قیمت گوشت،کاهش تعرفه واردات جهت جبران کسری عرضه در دستور کار قرار گرفته است. 

میانگین قیمت گوشت گوسفند 32 هزار تومان ، کم کردن تعرفه واردات گوشت گوساله

کم کردن تعرفه واردات گوشت گوساله/ میانگین قیمت گوشت گوسفند 32 هزار تومان

عبارات مهم : بازار

معاون بازرگانی وزارت صنعت گفت: به منظور تعدیل قیمت گوشت،کاهش تعرفه واردات جهت جبران کسری عرضه در دستور کار قرار گرفته هست.

یدالله صادقی معاون بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با گروه تحریریه سایت، در خصوص طرح کم کردن 20 درصدی تعرفه واردات گوشت گوساله گفت: از آنجایی که گوشت جزو اقلام اساسی و مورد نیاز مردم است و روند زیاد کردن قیمت آن بدلیل مشکلاتی که در تولید بوده،بازار را دچار نوسان کرد به همین علت جهت حفظ تعادل بازار زیاد کردن عرضه از طریق واردات در دستور کار قرار گرفته است.

میانگین قیمت گوشت گوسفند 32 هزار تومان ، کم کردن تعرفه واردات گوشت گوساله

وی در خصوص کم کردن قیمت گوشت گوسفندی گفت: کم کردن تعرفه و واردات گوشت از آسیای مرکزی،نیوزیلند و استرالیا موجب جبران کسری عرضه شد و قیمت را در بازار تعدیل کرد.

معاون بازرگانی وزارت صنعت با اشاره به ایجاد تشکیل شبکه توزیع گوشت اظهار داشت: درتهران شبکه توزیعی، متشکل از فروشگاه های زنجیره ای،تمامی میادین میوه و تره بار و حدود 100 واحد صنفی ایجاد شده است که در آنها گوشت گرم گوسفندی به صورت بشقابی و لاشه عرضه می شود که با توجه به مرکزیت بازار تهران،تعدیل قیمت در آن موجب تاثیر بر سایر استان ها خواهد شد.

معاون بازرگانی وزارت صنعت گفت: به منظور تعدیل قیمت گوشت،کاهش تعرفه واردات جهت جبران کسری عرضه در دستور کار قرار گرفته است. 

صادقی با بیان اینکه قیمت گوشت توزیعی طبق نظام قیمت شرکت حمایت از مصرف کنندگان هست، گفت: میانگین قیمتی گوشت گوسفندی عرضه شده است در شبکه توزیعی پایتخت کشور عزیزمان ایران 32 هزار تومان است که موجب تعدیل قیمت در بازار گوشت شده است و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

وی تصریج کرد: با توجه به این تجربه خوب در خصوص تعدیل قیمت گوشت گوسفندی،از آنجایی که روند قیمت گوشت گوساله نیز با شیب نسبتا تندی در حال است،به همین جهت وزارت صنعت پیشنهاد کم کردن تعرفه گوشت گوساله وارداتی را به وزارت جهاد کشاورزی ارائه کرده که در صورت موافقت این وزارتخانه تعرفه ها بمنظور تعدیل قیمت کم کردن یابد.

معاون بازرگانی وزارت صنعت در آخر بیان کرد: وزارت کشاورزی با بررسی تقاضا و تولید این طرح را بررسی و در صورت موافقت با آن در کمیسیون ماده یک آئین نامه اجرایی قانون واردات و صادرات مطرح و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.

میانگین قیمت گوشت گوسفند 32 هزار تومان ، کم کردن تعرفه واردات گوشت گوساله

واژه های کلیدی: بازار | گوساله | واردات | وارداتی | بازرگانی | وزارت جهاد کشاورزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs